Türkiye'nin Spor Outdoor Tedarikçisi
İade Politikası

Garanti, İade ve Değişim

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereği, tüketici gerekçe göstermeksizin satın almış olduğu ürünü, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde, sözleşme metninde yazılı olan usullere uyarak iade edebilir veya değiştirebilir.

Ürünün eksiksiz ve hasarsız teslim edilmesi şartı ile iade edebilir veya bir sonraki alışverişinizde kullanmak üzere kupon talep edebilirsiniz.

Değişim/iade işlemlerin başlaması için ürün faturasının arka yüzünde bulunan iade formunda gerekli alanlar doldurulup ürün ile birlikte ibraz edilmelidir.

İade ve Değişim Talepleri

İade ve Değişim talepleriniz için, ürün ile birlikte tarafınıza gönderilen fatura arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak anlaşmalı kargo firmamız ile ürünü adresimize gönderebilirsiniz. Adres bilgilerimize sitemizden ulaşabilirsiniz.

Ürün anlaşmalı kargo firmamız ile adresimize ulaştırdığınızda iade talebiniz değerlendirilerek işleme alınır. Bunu takip eden 10 gün içinde alışveriş yaptığınız ödeme şeklinize göre sipariş bedeliniz iade edilir.

Ürün iade ve değişim süreciniz eksik ya da zarar görmüş ürün iadelerinde uzun sürebilir. Bunu önlemek için ürünü mutlaka hasarsız, kutu içeriği ve ambalajı zarar görmeden, eksiksiz iade ediniz.

Hatalı veya Arızalı Ürün

Satın aldığınız ürün dışında farklı bir ürün teslim edilmesi, ürün kutudan kırık ve/veya hasarlı çıkması durumunda kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyin ve siparişi teslim almayın.

Arızalı Ürün  

Üründen kaynaklanan herhangi bir arıza durumunda, yetkili servisler ile iletişime geçebilir ya da ürünün servise gönderim işlemleri konusunda firmamızdan destek alabilirsiniz. Şikâyetiniz yetkili servise iletilerek ürünün inceleme süreci başlatılır. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir arıza yoksa yetkili servis raporuna uygun olarak onarım/iade/değişim işlemi yapılır.

Garanti ve Genel Bilgiler

pintopunto.com’da tüm ürünler üretici/distribütör garantisi altındadır. Ürününüz arızalanırsa garanti belgenizde yer alan servis hizmetlerini vermekle yükümlü olan yetkili servis firmaları size bu konuda destek olacaktır.

Ayıplı ürün imalatçı-üretici/ithalatçı firma veya yetkili servislerden yazılı rapor alındıktan sonra işlemleri başlatma ve sonuçlandırma hakkı saklıdır.

Ticari fatura

Faturanızı firma adına kestirmiş iseniz, Kanun tarafından tüketicilere sağlanan korumalardan yararlanamazsınız.

Yetkili servislerce iade onayı verilen ürünlerinizin iade işlemi gerçekleştirebilmemiz için iade faturasını veya serbest meslek makbuzu aslını göndermeyi unutmayınız. Gerekli evrakların getirilmemesi halinde yasal zorunluluktan dolayı maalesef işlemler gerçekleştirilememektedir.

 

 

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et