Türkiye'nin Spor Outdoor Tedarikçisi
Hakkımızda

Biz, 2007 yılında İzmir’de kurulduk. 11 Yıllık tecrübemiz ile sektöre yön verenlerin arasında yer aldıktan sonra yurt dışından ithal ettiğimiz ürünleri sektörün taleplerini karşılamak için bayilerimize ulaştırdık. Ürünlerimiz şuanda Türkiye genelinde 100’den fazla çeşitli satış noktalarında tüketicilere sunulmaktadır. 

Sadece müşterilerimiz için değil iş strateji içerisinde olduğumuz iş ortakları ve rakiplerimizin de daha iyi noktaya gelmeleri için dünden daha yenilikçi adımlar atıyoruz. Yenilikçi bakış açımız ile modayı yakından takip edip gencinden yaşlısına birinci kalite ürünlerimiz ile herkese hitap ediyoruz.

Biz, “toplum değerleri” temalı ilkesi ile 11 yılda yaptığımız yatırımları artırarak sektörün öncüleri arasında yer almaya devam ediyoruz. Geçmişte olduğu gibi güçlü olduğumuz kulvar olan birinci sınıf kaliteli ürünleri, en iyi fiyat ve hizmet ile tüketicilerimize ulaştırıyoruz.
 

Misyonumuz

Spor & Outdoor kategorisinde müşterilerine ve iş ortaklarına katma değeri yüksek, güvenilir ve yenilikçi ürünler sunmak.
 

Vizyonumuz

Sektörün Öncüsü

 

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et